Magazynowanie

W skład pomieszczeń, którymi dysponujemy wchodzą:

  • magazyn zamknięty o powierzchni 648 m² i 650 miejscach paletowych.
    Magazyn wyposażony jest w system regałów wysokiego składowania pozwalających na optymalne wykorzystanie kubatury oraz umożliwiających bezpośredni dostęp do wszystkich składowanych materiałów
  • dwie hale namiotowe o łącznej powierzchni 150 m²
    Są to magazyny o konstrukcji aluminiowej, dachy i poszycie ścian wykonane są z wysokiej jakości niepalnego PCV. Hale przeznaczone są do całorocznej eksploatacji, są odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne. Idealnie nadają się do składowania materiałów lub wyrobów odpornych na niskie i wysokie temperatury.
  • wiata magazynowa o powierzchni 756 m², do przechowywania wyrobów i towarów odpornych na czynniki atmosferyczne

Nasza infrastruktura, w której skład wchodzi m.in. system trzech ramp, wózki widłowe, wózki paletowe, elektryczny wózek podnośnikowy zapewnia sprawny załadunek, rozładunek i przeładunek przesyłek zarówno w formie paletowej jak i paczkowej.

Bezpieczeństwo magazynowanych towarów zapewnia system kamer przemysłowych, które monitorują nasze obiekty 24 godziny na dobę. Dodatkowo magazyny wyposażone są w system alarmowy i przeciwpożarowy z bezpośrednim powiadomieniem agencji ochrony.
 

 
Magazyn zamknięty z regałami wysokiego składowania


Hale namiotowe


Wiata magazynowa z systemem trzech ramp

 
     
 

SELPO ul. Piłsudskiego 101 26-220 Stąporków tel.: (041) 374 00 33 tel.: (041) 374 00 34 fax: (041) 374 00 35

Budowa stron internetowych i aktualizacja stron www: www.intermicro.com & projektowanie logo folderów i ulotek www.myvisions.pl